Юні лісівники з Рівненщини – одні з кращих в Україні

Май 24 11:45 2011

У Кіровограді відбувся фінальний етап V Всеукраїнського зльоту команд шкільних лісництв. Учасники не лише розповідали про свої досягнення, презентували виставки, захищали науково-дослідні роботи, а й виконували практичні завдання.
Лісівники заклали алею дружби в міському дендропарку, а також мали змогу продемонструвати свої знання лісівничої справи під час естафети «Лісові обходи».
Рівненщину представляли троє юних вихованців шкільних лісництв ДП «Осрозький лісгосп» Аліна Антонюк, ДП «Висоцький лісгосп» Тетяна Гунько та ДП «Дубенський лісгосп» Богдан Білик. Гарний настій і налаштування на перемогу у них було з першого дня, бо як зауважили Тетяна, вони надто далеко їхали, щоб бути звичайним учасником.
Юні лісівники з Рівненщини у підсумку посіли друге місце. До речі, юні вихованці шкільних лісництв з Рівненщини вже другий рік поспіль займають таке почесне місце, що свідчить про високий рівень їхніх знань, а також потужну навчально-виховну роботу, яку проводять лісогосподарські підприємства області.
Богдан Білик, який вже три роки займається в шкільному лісництві Радивилівської районної станції юних натуралістів, у захисті науково-дослідних робіт теж посів друге призове місце. Тривалий час він досліджує тему: «Вивчення умов росту та розвитку берези темної на території Радивилівського району».
Усі учасники Всеукраїнського зльоту мали змогу ознайомитися з роботою лісівників Кіровоградщини. Для рівнян це було особливо цікаво, адже кліматичні умови нашого краю відрізняються. Тому корисними і пізнавальними були екскурсії до Червоно-Нерубаївського та Оникіївського лісництв, відвідування рекреаційної ділянки лісового урочища «Чобіток».
Наступного року Всеукраїнський зліт шкільних лісництв прийматиме Івано- Франківськ.
Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.