Команда Рівненської міської станції швидкої допомоги перемогла на перших медичних ралі

Май 24 09:59 2011

фото А.Похилюка

Рівняни набрали 583 бали за підсумками шести конкурсних завдань. Переможці отримали електрокардіограф від обласної влади.
Друге місце в обласному чемпіонаті виборола команда обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Їм презентували обладнання для моніторингу за пацієнтами – пульсоксиметр.
Фаховість і злагоджену роботу бригади швидкої допомоги Сарненської ЦРЛ журі оцінили у 524 бали, що дозволило команді посісти третю сходинку в перших медичних ралі та отримати в подарунок інфузомат (шприцевий дозатор). Загальна вартість медобладнання — 50 тисяч гривень.
Команди Корецької, Зарічненської та Рівненської ЦРЛ також отримали заохочувальні призи за підсумками обласного чемпіонату бригад швидкої медичної допомоги «Рівненські медичні ралі — 2011». Переможцям кожного із шести конкурсних змагань вручили кубки. Ще дві відзнаки дісталися бригадам із Володимирця та Дубровиці за європейські стандарти при наданні серцево-легеневої реанімації.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.