«Музейні гостини» приймали гостей

Май 23 10:49 2011

22 травня у Рівному відбулися традиційні «Музейні гостини».
Мистецьке дійство зібрало на подвір’ї обласного карєзнавчого музею майже 300 майстрів із Рівненщини, Львівщини, Київщини та інших областей України. Тут можна було помилуватися та обрати для себе різноманітні вишиванки, вироби з дерева та соломи, мед, посуд, картини, обереги, іграшки, прикраси. «Музейні гостини» дали можливість усім охочим навчитися ліпити з глини, попрацювати на гончарному колі, або зіткати крайку (традиційний елемент українського костюму — різнокольоровий тканий пояс).
Чоловікам пропонували випробувати свою силу і викувати справжню монету.
А ще до музею цього дня завітали реконструктори давнини, переодягнуті в козацькі строї. На майданчику перед музеєм виступали численні фольклорні колективи. Звучала цього дня на святі і поезія Тараса Шевченка.
Гостями свята стали тисячі рівнян, для яких «Музейні гостини» вже давно стали одним із найулюбленіших і найочікуваніших міських свят.
— Останнім часом я щороку буваю на гостинах, — розповів міський голова Рівного Володимир Хомко. — Це не просто виставка творчих робіт, це можливість поспілкуватися і зарядитися позитивною енергією. Тому й не дивно, що Музейні гостини щороку збирають усе більше майстрів і звичайних рівнян.
Наталія НИРКОВА
(фото автора)

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.