Ще не жила, а вже померла

Май 19 15:47 2011

Ще не жила, а вже померла від СНІДу дитина, якій не було й року. А всього в нашій області налічується вже 41 жертва цієї хвороби.

Акція, присвячена Всесвітньому дню пам’яті людей, які померли від СНІДу, відбулася минулої п’ятниці на майдані Незалежності. У ній взяли участь багато громадських організацій, серед яких «Новий рівень», Рівненське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та інші. Цього року акція присвячувалася всесвітньому руху «Імена», започаткованому в США.

Волонтери, активісти мережі, члени сімей, у яких хтось загинув від СНІДу, вишили або написали імена цих людей на шматках тканини і створили з них стрічку толерантності квілт (рукодільна картина зі шматочків тканини). Частину цього квілту відправили на подібну акцію до Києва, де створили клаптикову картину площею 300 квадратних метрів і де прозвучали імена 75 тисяч тих, хто загинув від цієї страшної недуги.
Цим заходом організатори акції вшанували пам’ять померлих від СНІДу й продемонструвати підтримку хворим. А їх у нашій області вже є 1400. Громадські активісти звернули увагу громадськості й чиновників на те, щоб спільними зусиллями запобігти подальшому поширенню ВІЛ/СНІДу, створити толерантну до хворих і віл-інфікованих атмосферу в українському суспільстві.
Під час акції її учасники роздавали перехожим літературу про ВІЛ/СНІД і випустили 41 кульку як пам’ять про тих, хто помер у нашій області від цієї страшної хвороби. Найменшому з них не було й року.
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.