Час – це гроші

Май 19 15:31 2011

Для багатьох із нас це просто гарна фраза, але не для людей, яких у народі називають грошовитими, а в банках VIP-клієнтами. Для таких людей берегти час означає примножувати гроші.

Зрозуміло, що коли ти – VIP (ця абревіатура в перекладі з англійської означає «особливо важлива персона») і оперуєш великими сумами, то стояти в загальній черзі і світити свої гроші на загал не випадає. Тому ПриватБанк знову випередив усіх своїх конкурентів і відкрив для VIP-клієнтів спеціальне відділення на людному перехресті біля дванадцятої школи за адресою вулиця Грушевського, 77.
Сюди переїхали з центрального офісу Рівненської філії ПриватБанку керівник бізнесу обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів Тетяна Зотіна та керівник бізнесу крупних і VIP-корпоративних клієнтів Катерина Вознюк та всі їхні підлеглі, яким це новосілля дозволило забезпечити для своїх особливо важливих клієнтів новий рівень комфорту обслуговування.
Вчора в обідню пору в новому відділенні перерізали символічну стрічку і тим самим справі розвитку і обслуговування елітного сегмента клієнтської групи ПриватБанку дали новий поштовх. Директор Рівненської філії ПриватБанку Василь Власенко, який на правах господаря мав перше слово на церемонії відкриття, запевнив, що рівень комфорту в новому відділенні відповідає рівню обслуговування клієнтів. Адже за кожним особливо важливим клієнтом закріплений персональний менеджер, який є доступним для клієнта цілодобово.
Тетяна Зотіна, яка посвятила нас у деякі деталі цієї роботи, зауважила, що персональний менеджер – це довірена особа, яка часто знає про клієнта те, чого не знає навіть його сім’я. «Нам, як лікарям, – сказала Тетяна Василівна, – довіряють найцінніше: лікарям – здоров’я, а нам – гроші. Ми живемо з нашими клієнтами одним життям, разом з ними радіємо і засмучуємось. Ми є їхніми радниками у фінансових питаннях, тому особлива вимога для працівників цього напрямку – наявність високого інтелекту, професіоналізму і такту».
Причому неможливого для працівників цього напрямку бізнесу, коли йдеться про інтереси й запити клієнтів, нема. Будь-які послуги – перекидка коштів, обслуговування платіжних карт, замовлення авіаквитків, таксі, готельних місць у у будь-якій точці планети, забезпечення ділових переговорів, приміщень для них, перекладачів і десятки-сотні інших необхідних справ готові зробити для своїх VIP-клієнтів працівники цього найновішого відділення Рівненської філії ПриватБанку. Особливо гордяться тут одним зі специфічних продуктів VIP-обслуговування, що відповідає високому статусу елітних клієнтів. Це платіжні картки VISA Infinite, MasterCard Platinum, VISA Platinum, VISA Gold та інших престижних класів.

Що думають із цього приводу гості, які завітали до нового відділення Рівненської філії ПриватБанку, наш кореспондент розпитував у них під час екскурсії по новому відділенню. Ось що ми почули.
Іван ЧУХ, начальник управління НБУ в області:
– Тут усе продумано, щоб обслужити клієнтів швидко і з високою якістю. Хоча ПриватБанк і так постійно в лідерах. Скажімо, 22 відсотки залучених банками області депозитів перебувають у ПриватБанку. Це в цілому, а депозитів фізичних осіб ще більше – 26 відсотків. Кожна десята кредитна гривня теж належить цьому банку. І за щільністю установ, їх було досі 69, а це відділення стало 70-м, ПриватБанк на одному з чільних місць. 42 відсотки банкоматів і більш як сорок відсотків емітованих карток знову-таки приватбанківські. Похвально, що цей банк не зупиняється на досягнутому і вкладає кошти у розвиток своєї інфраструктури, адже все це в кінцевому підсумку дозволяє забезпечити оперативність у роботі і йде на користь клієнтам.

Сергій ВАСИЛЬЧУК, заступник міського голови Рівного:
– Звичайно, не може не радувати, коли такий потужний банк відкриває нові відділення. Адже це, з одного боку, дасть змогу покращити рівень обслуговування клієнтів і привабити в регіон нові гроші. А з іншого боку – це нові робочі місця. Отже, в будь-якому разі місто отримає користь.
А взагалі перелічити все, що тут роблять для клієнта, тяжко. Ми переконались, що справді неможливого нема.

Михайло КРИВКО, перший заступник голови обласної ради:
– Для ділового, фінансового життя краю роль ПриватБанку й досі була значною, а нині вона ще більше підсилиться, адже тут зроблено ще один крок до послуг європейського рівня. Діловим людям, які мають серйозний бізнес і приїжджають до нас з інших країн, ми тепер завдяки ПриватБанку можемо запропонувати відповідний рівень обслуговування.

Роздивлялась і розпитувала

Людмила МОШНЯГА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.