Час на школу батькам потрібно таки знаходити

Май 19 11:44 2011

Вічно заклопотаним сучасним батькам таки доведеться знаходити час для походів до школи, щоб дізнатися про оцінки дитини. Бо такі самі заклопотані вчителі не мають коли надсилати їм есемески.

«Чи бути електронним щоденникам у школах Рівного?» Дискусія за круглим столом на таку тему відбулася за участю заступника міського голови Галини Кульчинської, фахівців управління освіти, керівників навчальних закладів, класних керівників шкіл, учнів, батьків і підприємців.
Предметом відвертої розмови учасників стало звернення підприємців, які запропонували через есемес-повідомлення надавати батькам послуги про навчання їхніх дітей у школі. Як розповів начальник організаційно-інспекторського відділу управління освіти Андрій Мазур, у ході дискусії учасники консенсусу не досягли. Не підтримали таку ідею класні керівники, бо їм додається роботи. Крім того, для батьків послуга коштуватиме 15-20 гривень.
Як альтернативу цьому запропонували безкоштовне використання електронного журналу, розробленого вчителем інформатики економіко-правового ліцею Андрієм Шпаком. Виглядає він як звичайний сайт. Зайти на нього, щоб подивитись оцінки своєї дитини, батьки можуть під окремим паролем. І цю ідею відхилили з тієї ж причини: виставляти оцінки в такий щоденник класному керівникові – зайва трата часу. Учасники дискусії вказали й на психологічний момент: різні батьки по-різному реагуватимуть на такі повідомлення. Зійшлися на тому, що ніщо не замінить живого спілкування батьків із учителем про навчання їхніх дітей.
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.