Учні ставили оцінки кухарям

Май 19 11:54 2011

Кінець навчального року – це пора для підбиття підсумків успішності не тільки учнів, а й шкільних кухарів. Харчування учнів у школах – одне з головних завдань адміністрацій навчальних закладів та управління освіти. Як воно було організоване цього року? Це нещодавно освітяни підсумовували разом із підприємцями.

У нинішньому навчальному році харчування в школах організовували 23 підприємці. Приємним повідомленням стало те, що в усіх харчоблоках облаштовано гаряче водопостачання, на трьох проведено монтаж нових систем вентиляції. Поступово поповнюється і замінюється технологічне і холодильне обладнання в шкільних їдальнях. Все це і сприяє тому, щоб дітям готували смачну їжу.
Наскільки вона смачна в тій чи іншій шкільній їдальні, запитали у самих дітей, провівши серед них анкетування. Отже, оцінки кухарям поставили ті, хто щодня їсть приготовлену ними їжу. За результатами перевірок, цього анкетування, аналізу забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя учасників навчально-виховного процесу вісім підприємців нагородили подяками міського голови, а десять – дитячими відзнаками «Їдальня, в якій смачно готують для дітей». Подвійні нагороди отримали Олеся Мерхіль, Марія Мохнар, Ольга Онісімчук, які харчують дітей у школах №№13, 27, 18, і Надія Петручик з Рівненської класичної гімназії «Престиж».
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.