ОГОЛОШЕННЯ

Май 19 16:17 2011

З метою вирішення питань збирання, вивезення спеціально обладнаним для цього транспортом та захоронення твердих побутових відходів у м. Рівному за територіальним принципом, відповідно до пункту 55 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 35-1 Закону України «Про відходи», статей 1, 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» Рівненська міська рада оголошує конкурс щодо визначення виконавців послуг із збирання, вивезення спеціально обладнаним для цього транспортом та захоронення твердих побутових відходів у м. Рівному за територіальним принципом:
лот № 1 – ЖКП «Сонячне», ЖКП «Західне», ПП «ВВ», ТзОВ «ЖЕО ,,ЖБК”», ЖКП «Галицьке», ЖКП «Центральне», ЖКП «Паркове», ЖКП «Покровське»;
лот № 2 — ЖКП «Промислове», ЖКП «Перспективне».
Заявки на участь у конкурсі приймаються за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, кабінет № 208, Рівненська міська рада. Кінцевий строк приймання заявок на участь у конкурсі – до 17.15 13 червня 2011 року. Контактні телефони з питань проведення та участі в конкурсі: 63-30-00, 63-30-65.
Прізвище, посада і номер телефону особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу – Надія Іванівна Ройко, начальник юридичного відділу управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради, телефон 63-30-65.
Кінцевий строк подачі пропозицій – до 13. 00 17 червня 2011 року. Розмір плати за участь у конкурсі – 1700,00 грн. Перелік документів (заява), що подаються учасниками для отримання конкурсної документації: заява на участь у конкурсі встановленого зразка; копія статуту підприємства; копія довідки ЄДРПОУ; фінансова звітність (форма № 1 «Баланс», форма № 2 «Звіт про фінансові результати», звіт про дебіторську та кредиторську заборгованість) за попередній рік та останній звітний період перед проведенням конкурсу; копія свідоцтва про державну реєстрацію; рахунок щодо внесення плати за участь у конкурсі.
Конкурсна пропозиція подається учасником особисто в Рівненську міську раду, кабінет № 208 (2-й поверх), вул. Соборна, 12-а або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, послуги, на надання яких подається пропозиція із зазначенням лота.
Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу. Організатор має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор повідомляє всіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.
Учасник конкурсу має право відкликати власні конкурсні пропозиції або внести до них зміни до закінчення строку їх подання.
Конкурс (розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями) відбудеться о 14.00 у кабінеті № 207, вул. Соборна, 12-а.
Конкурсна комісія

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.