Мільйонер став підсудним

Май 19 11:00 2011

Надзвичайних масштабів набули незаконні операції з продажу автомобілів, які розгорнув один спритний костопільський підприємець.
Прокуратура і податкова міліція області з’ясували, що автомобілі, переважно мерседеси, спритник ввіз із Великобританії за липовими документами. На папері машини молодшали, а ціна, за якою їх купили за кордоном, навпаки, зменшувалася з метою уникнення сплати мита. Вже в Україні умільці «скручували» пробіг, тож хазяїн продавав авто довірливим громадянам як майже новенькі. Лише впродовж 2008 року підприємець реалізував таких транспортних засобів на суму понад 10 мільйонів гривень.
Діяльність із продажу автомобілів та отримані прибутки підприємець в податковій звітності не відобразив. Таким чином, до бюджету не потрапило податків на загальну суму 4,5 мільйона гривень.
Прокуратура Рівненської області порушила стосовно імпортера кримінальну справу за умисне ухилення від сплати податків, яке призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах. А довести це мають слідчі податкової міліції.
За такі злочини карають позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися підприємницькою діяльністю на строк до 3 років із конфіскацією майна та зобов’язанням відшкодувати державі завдані збитки.
Раїса ПРИХОДЬКО

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.