Зробити дітей щасливими просто — треба приділити їм увагу

Май 19 11:32 2011

Торік навесні в зеленій зоні на вулиці Набережній збудували чудовий майданчик для нашої малечі. Я тоді був приємно здивований, що це подарунок місту від регіонального відділення «Дельта Банку».
Життя є життя: не всі гойдалки, гірки й будиночки пережили зиму без втрат. Дещо зламали, дещо подряпали і забруднили. Та минулої суботи майданчик знову став як новенький: це працівники «Дельта Банку» знову привели все до ладу. Вони прибрали галявину, висадили декоративні кущі, пофарбували всі казкові будиночки, гойдалки, пісочниці, лавки. А в неділю вранці зібралися тут ще раз і організували для всіх дітей веселе свято. Запросили клоуна, припасли багато призів – повітряні кульки, цукерки, олівці й калькулятори. А головне – самі щиро і досхочу гралися з малими. Провели багато цікавих конкурсів, разом малювали на асфальті, влаштували першість із перетягування каната. Мої онуки, які теж бавилися тут, були щасливими, як ніколи.
Начальник відділення розповів мені, що його працівники вважають себе патріотами свого міста, а оскільки всі вони — люди дієві, то намагаються поліпшити життя навколо себе ось таким чином.
Хороші молоді люди, розумні, порядні й добрі. Приємно, що такі живуть навколо нас і творять добро не за наказом, а тому, що вважають це за потрібне. Вони не лише звели майданчик для дітей, а й доглядають за ним. Хочуть, щоб місто стало більш красивим і зручним. Спасибі їм від усіх рівнян.
Володимир КУЛИК, пенсіонер

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.