Загублену дитину знайшла міліція

Май 19 11:47 2011

14 травня до Рівненського міськвідділу міліції надійшло тривожне повідомлення від мами, яка загубила свого трирічного сина. Маленький Станіслав пішов з дому на двір погуляти, і вже через кілька хвилин у дворі будинку на вулиці Дундича батьки дитину не знайшли.
Прикмети зниклого хлопчика негайно повідомили всім нарядам, які патрулювали в той час вулицями міста. Завдяки спостережливості інспекторів дорожньо-патрульної служби Руслана Янковського та Андрія Яремчука дитину помітили поблизу колишнього магазину «Бджільництво» аж на вул. Кн. Володимира. Хлопчик плакав, був розгублений та не знав, що йому робити далі. Інспектори ДАІ доставили дитину в міськвідділ міліції, де й передали схвильованим батькам.
На щастя, цей прикрий випадок закінчився без трагічних наслідків. Страшно навіть уявити, як маленький Станіслав, не знаючи міста, пройшов сам близько двох кілометрів вулицями Рівного, не раз перейшов проїжджу частину і не потрапив під колеса! Найбільше вражає байдужість рівнян, адже не помітити те, що трирічна дитина блукає сама вулицями міста, просто неможливо!

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.