Досвіду багато не буває

Май 19 12:02 2011

Рівненські депутати, які побували у пошуках цього досвіду в Івано-Франківську, впевнені, що в нас може пригодитися більшість із запозиченого в сусідньому обласному центрі.
Останні три дні минулого тижня 14 депутатів Рівнеради на чолі з її секретарем Андрієм Грещуком вивчали питання розвитку місцевого самоврядування та організацію роботи його структур у самому Івано-Франківську та в окремих містах і райцентрах Прикарпаття.
Андрій Грещук вважає, що завдяки цій поїздці депутатській делегації вдалося вбити відразу щонайменше трьох зайців. По-перше, рівняни дізнавалися, як розвивається місцеве самоврядування у прикарпатців на тлі тих процесів централізації влади, які спостерігаються нині в державі і в ході яких до рук державних структур переходить багато функцій місцевого самоврядування. По-друге, вдалося почерпнути багато цікавого і корисного щодо надання адміністративних послуг населенню. Ну, а третє досягнення цієї поїздки те, що депутати з різних фракцій здружились, отже, тепер є надія, що вони будуть толерантнішими під час дебатів у сесійній залі.
Особливо сподобався рівненським депутатам у Івано-Франківську Центр надання адміністративних послуг населенню, в якому людей приймають 14 спеціалістів від дванадцяти структурних підрозділів міської ради. В одному місці тут зосереджено вирішення всіх питань, які можуть виникнути у жителя міста до місцевої влади. При цьому центр працює за принципом єдиного простору, а в цих умовах будь-які прояви корупції є неможливими.
Оскільки в нас теж відпрацьовується можливість створення подібного центру, то досвід, привезений з Івано-Франківська, стане для цього в пригоді.
Ще одне цікаве знайомство з тамтешніми надбаннями відбулось у центрі з надання послуг інвалідам. Це заклад, куди батьки мають можливість віддавати на день (на час своєї роботи чи іншої зайнятості) дорослих дітей-інвалідів, яких просто ніяк покинути вдома самих. Дізнавшись, що серед інших напрямів роботи цього центру є надання інвалідами послуг з косіння трави, депутат Рівнеради Лариса Зелінська придбала за власний кошт і подарувала центру від рівненської делегації газонокосарку.
Людмила МОШНЯГА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.