Добре вчитися – вигідно

Май 19 11:36 2011

У цьому переконалися півсотні переможців міських та обласних олімпіад, учасники Малої академії наук і представники шкільного парламенту навчально-виховного комплексу № 12 з Рівного, які днями побували у Львові. Такий подарунок за гарне навчання учні школи отримали від народного депутата України Віктора Матчука, який свого часу також навчався у дванадцятій школі.
Це вже другий такий захід, який організовує народний депутат. Торік група дітей відвідала Київ, де для школярів була організована екскурсія у Верховну Раду України.
У подорожі рівненських школярів супроводжував екскурсовод, так що діти не лише прогулялися старовинними вулицями Львова, а й дізнались багато цікавого. Школярі піднялись на Високий Замок, помилувалися краєвидами з оглядового майданчика, пройшлися площею Ринок, відвідали історичний музей Львова. Після історичної прогулянки учні побували у львівському аквапарку, де протягом двох годин насолоджувались водними розвагами. Всі залишилися задоволені поїздкою.
– Для школи стало доброю традицією спілкування з успішними випускниками, – розповіла директор навчального закладу Вікторія Лагодюк. – Наш випускник Віктор Матчук постійно допомагає школі і є гарним прикладом успішної людини для наших вихованців. А такі поїздки-заохочення для дітей є стимулом для хорошого навчання.
Ксенія БОЙКО

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.