Валерій Слєпцов: «Сезон відношу до активу»

Май 19 14:50 2011

Завершився волейбольний сезон у жінок. Рівненська команда «Регіна-МЕГУ» виборола друге місце у вищій лізі чемпіонату і здобула право в перехідних іграх поборотися за вихід у суперлігу. На жаль, рівнянки тричі з однаковим рахунком (0:3) поступились євпаторійській «Керкінітіді». Отож, наш суперник залишив за собою прописку в жіночій суперлізі, а «Регіна-МЕГУ» знову гратиме у вищій лізі. Підбити підсумки волейбольного сезону та поділитися планами на майбутнє ми попросили головного тренера команди «Регіна-МЕГУ» Валерія СЛЄПЦОВА.
– Сезон-2010-11 позаду, але команда далі тренується?

– Так. До кінця місяця триватиме так званий реабілітаційний період. Після тяжкого сезону необхідно поступово вивести дівчат із напруженого ритму. Ми проводимо одноразові тренування, аби дівчата могли відновитися і без проблем вийти із сезону. З першого червня волейболістки підуть у відпустку, а вже першого липня приступлять до тренувань. Надіюсь, що підготовку проведемо за торішнім планом. Перший збір у Рівному, потім відправимося в Южний і завершимо передсезонку в Костополі. Проте це все залежить від багатьох факторів.
– Підбийте підсумок чемпіонату.
– Нинішній сезон відношу до активу. Наша команда хоч і досить молода, але змогла вибороти срібні нагороди. На жаль, у дівчат не вистачає стабільності, морально-вольових якостей: не змогли проявити характер, бажання перемогти. Для мене це негативний момент. В пасив відніс би перехідні поєдинки. Як і торік, цього року поступилися з однаковим рахунком – 0:3. Нам не вдалося виграти хоча б одну партію. Впродовж сезону відчувалася проблема зв’язного – це мій головний біль. Олена Грицуня, як на свій вік та майстерність, відіграла непогано. Проте виступати впродовж сезону з одним зв’язним боязко – не дай Боже травма.
– Кого б могли виділити у команді?
– Насамперед Ірину Лисицю. Вона добре провела сезон, відчутно додала у майстерності. Демонструючи бійцівські риси, виходить на позиції лідера в колективі. Виділив би ліберо команди Катерину Антонюк. Решта дівчат непогано провела сезон. Проте не вистачає волейболісткам стабільності. Після непогано проведених матчів можуть провалити наступні. Більше надій покладав на Ларису Козулю. На жаль, капітан команди не змогла стати повноправним лідером. Можливо, це пов’язано з проблемою коліна. Кілька днів тому Ларисі зробили операцію. Сподіваюся, вона відновиться і продемонструє ту гру, яку від неї очікують.
– Можете згадати якісь матчі?
– З хорошого боку матчі з Вінницею як вдома, так і на виїзді. Потужно зіграли з донецькою командою. З іншого боку, були провальні матчі. Один з таких – в Луганську, коли ми поступилися – 2:3. Неочікуваний результат для мене.
– Як вам працюється в Рівному?
– Було б погано – не працював би. Мене влаштовує все: ставлення керівництва клубу до команди, взаєморозуміння з підопічними, підтримка вболівальників у місті. Особливо подобається, як піклується про команду президент клубу, ректор МЕГУ Анатолій Дем’янчук. Успіхи команди напряму пов’язую з цим ім’ям – ректор живе волейболом!

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.