Автобусний тариф підвищили до однієї гривні

Май 19 10:01 2011

У Рівному – чергове підвищення транспортних тарифів. Щоправда, поки що споживачі його не відчують, адже громадський транспорт, для якого встановили нові ціни, у Рівному ще не курсує. Йдеться про великогабаритні автобуси міського типу. Нині ж у Рівному пасажирські перевезення здійснюють тільки маршрутні таксі і тролейбуси.
Нові тарифи для громадського транспорту, що працюватиме в звичайному режимі затвердили цього тижня на засіданні міськвиконкому. Ціну підвищили з 60 копійок до гривні за одну поїздку.
Чиновники переконували, що невдовзі такий транспорт з’явиться. Мовляв, є вже інвестори, готові «завезти» у місто 20-30 таких автобусів.
– До кризи було щонайменше чотири кандидати, – розповів журналістам міський голова Володимир Хомко. – Є вони й нині. Коли з’являться такі автобуси на наших вулицях, поки важко сказати. Але це обов’язково станеться, адже це – єдиний цивілізований шлях розвитку транспортної системи. Так робиться в усьому світі. У містах функціонують таксі, є невеликі автобуси для певних категорій громадян, але більшість користується великогабаритним транспортом.
Наталія НИРКОВА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.