«Пузаті мами» – найкращі!

Май 19 14:21 2011

Відбувся фінал шоу-конкурсу «Пузата мама». 11 фіналісток спробували себе у ролі професійних моделей, продемонструвавши модний одяг для вагітних. Усі «пузаті мами» отримали рівнозначні титули і подарунки.

А почалося все три місяці тому. У переддень 8 березня з’явилась ідея унікального конкурсу для вагітних. Її автор Оксана Прокопчук на той час і сама завагітніла. В інтернеті оголосили «пузатий» кастинг. Спробувати свої сили в конкурсі виявили бажання більш як 40 рівнянок. За рішенням оргкомітету та інтернет-користувачів, до фіналу вийшло 11 майбутніх матусь. Оригінальною ідеєю зацікавились місцеві та національні ЗМІ. Знайшлись благодійники та спонсори.
– За рівнем інтересу рівнян, підтримки благодійників та залучених ресурсів «Пузата мама» «доросла» до повноцінного міського конкурсу, – зауважив голова оргкомітету Юрій Дюг. – Це прекрасно, адже наш конкурс – не розважальний, а соціальний проект, який пропагує материнство і сімейні цінності.
Учасниці конкурсу активно готувалися. Креативним став двогодинний шоу-фінал конкурсу. «Пузатою темою» були пронизані виходи учасниць, слова ведучих, конкурси для татусів та подарунки. Малята в животиках стали наймолодшими в світі моделями. Адже разом з 11 мамами дефілювало 13 діток у животиках. Фіналістки Ірина Комар та Наталія Шевчук носять під серцем одразу по двоє малят.
– Трошки важкувато було дефілювати, адже малюки теж хотіли допомогти і штовхались, – зізналась Ірина Комар. – Але воно того варте. Я завжди хотіла мати багато дітей. У мене це третя вагітність, яка з конкурсом «Пузата мама» проходить дуже креативно.
– Дуже цікаво було працювати з вагітними. Ідеї і хореографію для виходів продумували з ними разом, – розповіла співорганізатор конкурсу та постановник дефіле, директор агентства моделей «Панна» Вікторія Дембіцька. — Зробили експеримент — і він вдався.
Своїми виступами прикрасили конкурс і танцівниця Катерина Тимчик, співаки Андрій Шилін, Софія Кіструга та Юлія Бойко.
Наталія НИРКОВА

Переможниці конкурсу в номінаціях: «Пузата мама інтернету» – Тетяна Біляк; «Пузата мама глядацьких симпатій», «Пузата мама телезірка» – Ірина Шевчук; «Бурштинова пузата мама» – Марина Худаніч; «Модна пузата мама» – Ірина Плотка; «Креативна пузата мама» – Оксана Біла; «Граційна пузата мама» – Анастасія Савонюкова; «Ділова пузата мама» – Наталія Шевчук; «Позитивна пузата мама» – Ірина Тичиніна; «Пузата мама фотомодель» – Оксана Вільчинська; «Талановита пузата мама» – Ірина Комар; «Панна пузата мама» – Світлана Дехтерук; «Пузата мама дружби» – Оксана Прокопчук.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.