У Рівному стартують Дні Європи

Май 18 09:51 2011

Спеціалізовані інформаційні виставки, вернісажі, джазовий концерт, міжнародний форум та багато інших заходів відбуватимуться цими вихідними у Рівному з нагоди Дня Європи. Аби відзначити свято разом, до нашого міста завітають два генеральні консули – Республіки Польща та Чехії.
А розпочнеться святкування 19 травня об 11-й годині з відкриття в обласній бібліотеці інформаційної виставки про міста-партнери Рівного. Завтра, 20 травня, у палаці дітей та молоді розпочнеться фотовернісаж «Рівне – Європа». А вже в суботу Рівне перетвориться на святковий майданчик. На майдані Незалежності зранку відбудуться концертно-розважальні програми рівненських і польських колективів, європейський парад, танцювальні майстер-класи, дегустації, виступи шкільних євроклубів.
О 14-й годині в міському палаці дітей та молоді міський голова Рівного Володимир Хомко спільно з генконсулом Республіки Польща в Луцьку Томашем Янком і генконсулом Чехії у Львові Давідом Паулітовим дадуть брифінг для місцевих ЗМІ. У суботу вечірні концерти і мистецькі виступи відбуватимуться в ПДМі. А завершиться святкування Днів Європи джазовим вечором у «Текстильнику» за участю «Петер Баран тріо» (Польща) та «Лучеськ бенд» (Україна).
Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.