У Рівному визначили найкращих «Пузатих мам»

Май 17 09:22 2011

Фінал шоу-конкурсу «Пузата мама» відбувся 12 травня у Рівному. 11 фіналісток спробували себе у ролі професійних моделей, продемонструвавши модний одяг для вагітних. Усі «пузаті мами» отримали рівнозначні титули і подарунки.
А почалося все три місяці тому. У переддень 8 березня з’явилась ідея унікального конкурсу для вагітних. Її автор Оксана Прокопчук на той час і сама завагітніла. В інтернеті оголосили «пузатий кастинг». Спробувати свої сили в конкурсі виявили бажання більш як 40 рівнянок. За рішенням оргкомітету та Інтернет-користувачів, до фіналу вийшло 11 майбутніх матусь. Оригінальною ідеєю зацікавились місцеві та національні ЗМІ. Знайшлись благодійники та спонсори.

– За рівнем інтересу рівнян, підтримки благодійників та залучених ресурсів «Пузата мама» «доросла» до повноцінного міського конкурсу, – зауважив голова оргкомітету Юрій Дюг. – Це прекрасно, адже наш конкурс – не розважальний, а соціальний проект, який пропагує материнство і сімейні цінності.

Учасниці конкурсу активно готувалися. Креативним став двогодинний шоу-фінал конкурсу. «Пузатою темою» були пронизані виходи учасниць, слова ведучих, конкурси для татусів та подарунки. Малята в животиках стали наймолодшими в світі моделями. Адже разом з 11 мамами дефілювало 13 діток у животиках. Ірина Комар та Наталія Шевчук носять під серцем одразу по двоє малят.

– Трошки важкувато було дефілювати, адже малюки теж хотіли допомогти і штовхались, – зізналась Ірина Комар. – Але воно того варте. Я завжди хотіла мати багато дітей. У мене це третя вагітність, яка проходить дуже креативно з конкурсом «Пузата мама».

– Дуже цікаво було працювати з вагітними. Ідеї і хореографію для виходів продумували з ними разом, – розповіла співорганізатор конкурсу та постановник дефіле, директор агентства моделей «Панна» Вікторія Дембіцька. — Зробили експеримент — і він вдався.
Своїми виступами прикрасили конкурс і танцівниця Катерина Тимчик, співаки Андрій Шилін, Софія Кіструга та Юлія Бойко.

Переможниці конкурсу «Пузата мама»:
Пузата мама інтернету — Тетяна Біляк
Пузата мама глядацьких симпатій, Пузата мама телезірка — Ірина Шевчук.
Бурштинова пузата мама – Марина Худаніч
Модна пузата мама – Ірина Плотка.
Креативна пузата мама – Оксана Біла.
Граційна пузата мама – Анастасія Савонюкова.
Ділова пузата мама — Наталія Шевчук
Позитивна пузата мама Ірина Тичиніна.
Пузата мама Фотомодель – Оксана Вільчинська.
Талановита Пузата мама – Ірина Комар
Панна пузата мама – Світлана Дехтерук.
Пузата мама дружби – Оксана Прокопчук.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.