Журналісти збиратимуть гроші для онкохворих дітей

Май 17 13:00 2011

До акції зі збору коштів для онкохворих дітей долучаються журналісти. Вони стануть благодійниками, втілюючи проект «Журналісти змінюють професію». Його ініціатором стала обласна влада.
Із нагоди професійного свята, яке відзначають 6 червня, місцевим медійникам запропонували спробувати себе в ролі акторів. 6 червня вони вийдуть на сцену драматичного театру і зіграють у виставі за п’єсою Марка Кропивницького. Зараз репетиції у розпалі. Із журналістами, які наважилися на таке перевтілення, працюють професійні актори та режисери.
Готуючи прем’єру, медійники долучаються до благодійного проекту, ініційованого головою облдержадміністрації Василем Берташем, у рамках якого збирають кошти на лікування онкохворих дітей. Річ у тім, що єдиним порятунком для них залишається дороговартісне лікування. Тож під час прем’єри збиратимуть гроші для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні.
Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.