Гурт OT VINTA презентує новий альбом — «Потом і кров’ю»

Май 17 12:40 2011

Презентація відбудеться 26 травня у київському клубі Docker’s АВС (вул. Хрещатик, 15/4, Пасаж). Початок концерту о 22.00. Про це йдеться на офіційному сайті гурту www.ot-vinta.com
До збірки увійшло увійшло 17 треків. Серед них уже відомі концертні хіти «Бабина тумба», «Потом і кров’ю», «Люблю», а також зовсім свіжі – «У мене між ногами Україна» (пісня про велосипед «Україна»), «Гайда за журавлем», «Балада про сіль».
— Зазвичай ми не торкалися політики і писали легкі безтурботні пісні, проте у цьому альбомі вперше з’являться треки, в яких ми говоримо про те, що накипіло, — розповів фронтмен гурту Юрій Журавель. — Тому альбом вийшов різноманітним. Поряд із відвертими злободенними піснями тут є ліричні композиції про кохання та балади».
Окрім власних авторських пісень, OT VINTA додали до диску декілька кавер-версій. Також «гвинти» записали кавер-версії двох пісень «Вася Club» — «Ла ла ла» та «Шиди риди», та веселий і драйвовий варіант «Jingle Bells», що отримав назву «Новорічний дзинь».
За матеріалами ogo.ua

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.