У Рівному згадали про померлих від СНІДу

Май 16 11:59 2011

Акція, присвячена Всесвітньому дню пам’яті людей, які померли від СНІДу, відбулася на майдані Незалежності в Рівному. У ній взяли участь активісти громадських організацій. Цього року акція присвячувалася всесвітньому руху «Імена», започаткованому в США.
Волонтери, активісти мережі, члени сімей, у яких хтось загинув від СНІДу, вишили або написали імена цих людей на шматках тканини і створили з них стрічку толерантності квілт (рукодільна картина зі шматочків тканини). Частину цього квілту відправили на таку ж акцію подібну акцію до Києва, де створили клаптикову картину площею 300 квадратних метрів і де прозвучали імена 75 тисяч тих, хто загинув від цієї недуги.
Цим заходом організатори акції вшанували пам’ять померлих від СНІДу й продемонструвати підтримку хворим. А їх у нашій області вже є 1400. Активісти звернули увагу громадськості й чиновників на те, щоб спільними зусиллями запобігти подальшому поширенню ВІЛ/СНІДу, створити толерантну до хворих і віл-інфікованих атмосферу в українському суспільстві.
Під час акції її учасники роздавали перехожим літературу про ВІЛ/СНІД і випустили 41 кульку як пам’ять про тих, мешканців області, які померли від цієї хвороби. Найменшому з них не було й року.
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.