Три роки не годуйте дармоїдів-депутатів

Май 12 15:39 2011

Три роки не годуйте дармоїдів-депутатів, і можна віддати людям їхні втрачені заощадження разом із відсотками.
Банкіри жирують за наш рахунок. Вони не збираються вирішувати проблеми повернення заощаджень, хоча перед виборами завжди це обіцяють. «Вклады Сбербанка нужно проиндексировать», – заявляв Микола Азаров у газеті «Комсомольська правда в Україні» 27 вересня 2007 року. Незважаючи на його обіцянки, сума невиплачених заощаджень, 130 мільярдів гривень, зафіксована ще 1991 року, залишається незмінною. А які ж відсотки треба виплатити людям, навіть без врахування інфляції? Із їх врахуванням сума повинна зрости до 250-350 мільярдів. Під час зустрічі з виборцями 29 листопада 2009 року Микола Янович пообіцяв проіндексувати вклади у вісім разів і дав слово, що з січня 2010 року буде виплачувати вклади щомісячно. На жаль, обіцянки не виконані, тому що до влади прийшли мільярдери, які не збираються віддавати награбоване. Схоже, що влада тільки й чекає, щоб скоріше повмирали вкладники.
Верховній Раді час ухвалити закон про повернення вкладів колишніх Ощадбанку та Держстраху, проіндексувати їх за купівельною спроможністю 1991 року і зобов’язати Національний банк виплатити вкладникам, як акціонерам, дивіденди за 20 років незалежності України. Депутати, урядовці, представники президента їздять за кордон, їхнє утримання та пільги коштують народу 108 мільярдів гривень на рік. А ошуканих вкладників урядовці й досі годують обіцянками. Як їм не соромно, за що їх шанувати?
Костянтин ІЛЬЧУК,
голова оргкомітету Всеукраїнської спілки ошуканих вкладників

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.