Рівненський міськвиконком оголошує конкурс

Май 12 17:11 2011

Рівненський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника управління культури і туризму.
Вимоги до кандидатів: освіта вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років; досконале володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері;
знання діловодства.
Заяви на конкурс приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.
До заяви на конкурс додаються такі документи: особовий листок з обліку кадрів форма № П-2ДС; автобіографія; копія документа про освіту; ксерокопія трудової книжки; декларація за 2010 рік; копія паспорта; копія військового квитка.
Звертатись за адресою: м.Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 405. Телефон для довідок: 26-55-09 – відділ кадрів міськвиконкому.
Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про боротьбу з корупцією», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки управління.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.