Не люди, а людиська

Май 12 17:18 2011

Щось не те в нашому суспільстві діється. Одні прибирають, організовують толоки, ходять на суботники, а інші паскудять, смітять, плюють довкола себе і не каються.
Живу я в мікрорайоні Північний. Густота населення там висока, то коли хтось поруч із тобою, пробачте, паскудить, то ти безневинно все це терпиш. От днями я з жахом спостерігала, як чоловік із сьомого поверху будинку №4 на вулиці Шухевича витрушував з балкона… мішок для збирання сміття в пилососі. Уявляєте, яка курява навколо стояла! А жінка з такого ж сьомого поверху на вулиці Коновальця, 6 додумалась вилити з балкона прокислий борщ, так що люди з нижніх поверхів збирали по своїх вікнах його залишки і мусили перемивати шибки, які щойно до Великодня помили.
Це ж як треба плювати на людей, щоб отаке виробляти. Схаменіться, українці. Ви ж вважаєте себе працьовитою і охайною нацією, а отаке виробляєте. Куди нам пхатися в Європу з отаким менталітетом?!
Лариса ДЕМБІЦЬКА,
безробітна вчителька

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.