Ліс рубають – тріски летять

Май 12 16:12 2011

Ліс рубають – тріски летять, а прокладання інтернет-мереж не обходиться без пилу.
До редакції газети «Сім днів» надійшов лист зі скаргою на дії компанії «Воля», що був опублікований у № 16 від 28 квітня. Дмитро Донський стверджує, що представники телекомунікаційного провайдера «Воля» спотворили їхній під’їзд, коли проводили в ньому роботи з установки обладнання. Керівництво компанії заперечує звинувачення Дмитра Донського.
Скаргу нашого читача ми попросили прокоментувати директора ТзОВ «Телерадіокомпанія “Рівне ТВМ”» Миколу ГРОМОВА:
– З минулого року в Рівному ТзОВ «Телерадіокомпанія “Рівне ТВМ”» надає послуги під брендом «ВОЛЯ». Ми справді проводимо модернізацію мереж. У нас є всі дозволи на проведення цих робіт. На сьогодні вже повністю модернізували сегменти мережі в мікрорайонах Північний, Ювілейний, у районі льонокомбінату, Боярки, завершуємо роботи на вулицях поблизу автовокзалу, а також на Відінській і Ст. Бандери. Тут всі наші послуги, тобто доступ до пакетів телепередач в аналоговому та цифровому форматах і високошвидкісний доступ в інтернет, споживачі отримують у відмінній якості.
Щодо проведення робіт. Труби, які встановлюємо для кабелів, захищають мережу від електромагнітного впливу, який виникає під час грози. Місце встановлення труб – не примха компанії. Воно узгоджене з відповідними інстанціями. Технологія, яку ми використовуємо, дає високу надійність системи при низькій відмовостійкості. Це допомагає уникнути проблеми вирізання абонентських відводів на дахах будинків, що вибиває робочий процес зі звичного режиму і завдає чимало незручностей абонентам та збитки провайдерам.
Більше того, на магістральних вузлах ми встановили систему резервного живлення, що знизило ймовірність її відмови при знеструмленні довколишніх будинків. Раніше з цим були дуже великі проблеми. Відповідність стандартам забезпечує і нове устаткування. Завдяки цьому пропускна спроможність магістральних аплінків на кожен будинок становить не менш як 1 Гбіт/с. А це – можливість для наших абонентів користуватися послугами мережі на високих швидкостях.
У цьому випадку, як і завжди, поінформували мешканців про початок робіт, проте не завжди ці повідомлення довго зберігаються на під’їздах, адже їх зривають.
Працівники провели роботи якісно та максимально акуратно. Звичайно, може таке бути, що вони не прибрали абсолютно весь пил після себе. Проте під час таких робіт без пилу не обійтись. Вони ж не могли провести там вологе прибирання. Особисто я не знаю про скарги людей на роботу бригади, яка проводила роботи у цьому будинку.
Сподіваємося завершити всі роботи з модернізації до кінця року. Вважаємо, що нинішня модернізація дозволить нашій компанії відповідати вимогам завтрашнього дня, а нашим абонентам – вже сьогодні отримувати послуги, що відповідають міжнародним стандартам, прийнятим у телекомунікаційній сфері

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.