День народження Львова відзначили великим трюфелем та пам’ятником броварю

Май 12 19:06 2011

7- 9 травня на відзначення Дня міста львів’янам і гостям запропонували чимало святкових імпрез, концертів, забав та сюрпризів.
Серед найбільших – шоколадне містечко, яке розгорнулося у гігантській конструкції-трюфелі перед оперним театром. Тут упродовж двох днів усіх охочих не лише частували шоколадом від ТМ «Світоч», а й пропонували зробити шоколадний боді-арт або ж намалювати картину шоколадом. Усіх, хто завітав на свято, розважали «живі» цукерки «Світоч».
А ще під час свята у Львові з’явився перший в Україні пам’ятник пивовару. Бронзову скульптуру монаха-броваря з бочкою пива на плечі встановили 9 травня на проспекті Свободи. На лицевому боці бочки розміщений годинник, який щодня о 17.15 відтворюватиме уривок із пісні броварів, виконаної гуртом «Піккардійська терція». Ініціювала встановлення пам’ятника Львівська пивоварня – одна з найстаріших в Україні. Автор монумента – відомий український скульптор Володимир Цісарик.


Крім того, в рамках відзначення 755-річчя Львова в місті відбувся парад живих скульптур. У ньому взяв участь і відомий рівненський актор та режисер Корній Демидюк (на фото — в центрі).


Перед початком святкової ходи гостей Львова розважали фольклорні колективи.


Урочисту ходу до дня Львова відкрили юні барабанщиці


Гостей привітав засновник міста Лева — король Данило


До Львова на свято завітали творчі колективи з сусідніх країн


Львівян і гостей міста вітали веселі цукерки — посланці генерального парнера свята кондитерської фабрики «Світоч»

Наталія НИРКОВА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.