У Рівному буде свій «Майденс»

Май 11 09:58 2011

фото: narodna.in.ua

Усіх охочих рівнян віком старше13 років запрошують до проекту «Майденс у Рівному». Для цього всі, хто хоче танцювати, повинні прийти на кастинг: 6 червня – у ЗОШ №28, 7 червня – у НВК №19 і 8 червня – у ЗОШ №4, де формуватимуться, відповідно, команди «Північний», «Ювілейний» і «Центр».
Як розповіла заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, у кожній команді буде по 250 учасників. Ідея проекту полягає в тому, щоб залучити до нього молодь, яка б три місяці літа двічі на тиждень кілька годин займалася танцями з кращими хореографами міста. А вже свою майстерність мешканцям Рівного танцюристи покажуть на стадіоні чи на мототреці в День міста. Всі організаційні моменти нового танцювального шоу взяли на себе управління у справах сім’ї, молоді та спорту; культури та туризму; освіти міськвиконкому.
Трьом головним хореографам у період репетицій із міського бюджету платитимуть по тисячі гривень на місяць. Форму учасники купуватимуть за власні кошти.
Чому три команди й чому вони прив’язані до мікрорайонів міста? Щоб було між ними змагання і якнайбільше вболівальників. А оцінюватимуть команди за парад, стиль і національний колорит у танці.
Галина Кульчинська також поділилася намірами стосовно журі конкурсу, до якого, зокрема, планують запросити відомого українського хореографа Григорія Чапкіса.

Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

8 комментариев

 1. Май 11, 12:45 #1 Той, що сумнівається

  Нам ще тільки танців бракувало!Треба працювати, а не танцювати.

  Reply to this comment
 2. Май 13, 21:52 #2 любов

  прекрасний проект. з нашого колективу вже четверо готові взяти участь — танцюватимемо за центр (якщо звісно кастинг пройдем) 🙂

  Reply to this comment
 3. Май 14, 16:09 #3 рівнянка

  чудова ідея!!!100% сама візьму участь!!!такі проекти дуже потрібні!

  Reply to this comment
 4. Май 16, 13:25 #4 Безробітна

  Може, й хороша ідея справді, але якби ж то спочатку роботою забезпечили. А то не до танців, коли вже 4 роки після інституту пропадаю без роботи.

  Reply to this comment
  • Май 16, 13:27 Подружка

   А ти приходь потанцювати, то може там якісь знайомства заведеш та й на роботу влаштуєшся. Треба використовувати кожну нагоду для комунікацій. По собі знаю.

   Reply to this comment
 5. Май 23, 01:45 #5 Кукуська

  класна ідея. обов’язково візьму участь)

  Reply to this comment
 6. Май 24, 16:18 #6 Попка

  знову гроші відмивають

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.