Сьогодні стартує професійний конкурс для вчителів християнської етики

Май 11 09:15 2011

11-12 травня 2011 р. на базі Національного університету «Острозька Академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України й Українського Біблійного товариства відбудеться Всеукраїнський конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».
До участі у конкурсі запрошуються учителі, що викладають предмети: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство» тощо.
Конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» має на меті привернути увагу українського суспільства до вчителя, який викладає предмети духовно-морального спрямування, сприяти його професійному становленню, обміну досвідом, зростанню професійної майстерності.
Учасників конкурсу чекають такі випробування:
* Письмовий тест на знання Святого Письма.
* Презентація уроку для певного класу.
* Презентація творчого доробку вчителя з предметів духовно-морального спрямування (методичні розробки, досвід позакласної та позашкільної
роботи, сценарії).

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.