Завтра відбудеться фінал конкурсу «Пузата мама»

Май 11 15:05 2011

12 травня о 18:00 відбудеться фінальне шоу конкурсу «Пузата мама». Місце проведення: Fashion cafе bar (ТРЦ Чайка», вул. Гагаріна,16).
Цього дня 12 вагітних учасниць конкурсу спробують себе у ролі справжніх топ-моделей. На гостей шоу очікують покази моди та виступи молодих виконавців.
Вагітні учасниці конкурсу показуватимуть колекції одягу від магазинів «Матуся+Лялюся» та «Мама+Я» разом з прикрасами від «Бурштин України».
— Приємно, що у конкурсу з кожним днем більшає друзів та партнерів, — зауважив голова оргкомітету конкурсу Юрій Дюг. — Тому 12 травня під час фінального шоу учасниці продемонструють також і колекцію зачісок, виконаних студенток Рівненського професійного ліцею. Підтримала конкурс і торгівельна марка ESTEL.
Дитячу моду від магазину «Антошка» продемонструють маленькі вихованці школи моделей «Панна». А своїми виступами гостей порадує танцюристка Катерина Тимчик та співаки Софія Кіструга, Андрій Шилін та Юлія Бойко.

write a comment

1 Comment

  1. Май 11, 16:39 #1 Подружка

    По-моєму, це неетично — виставляти свій живіт усім напоказ. Колись жінки навпаки береглися від зайвого ока, а в теперішніх ні стида, ні сорома.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.