Роботи на «Золотій підкові» невдовзі відновлять

Май 10 15:40 2011

фото: ogo.ua

Добудова житлового комплексу «Золота підкова», що на вул. Соборній (на виїзді з Рівного в бік Луцька) може початися найближчим часом. Досягнуті відповідні домовленості з банком «Київ», який погодився профінансувати цей довгобуд.
Днями на сесії Рівнеради ухвалили рішення, які мають пришвидшити відновлення будівельних робіт на цьому комплексі.
– Банк «Київ» погодився профінансувати добудову, але для цього ми мали прийняти низку рішень, щоб здешевити будівництво, – пояснив ситуацію міський голова Рівного Володимир Хомко. – Ми пішли на поступки. Зменшили навантаження за технічними умовами: по воді, газу, теплу. Відмовилися від кількох квартир, які безкоштовно мали передати місту. Це питання мало пройти через сесію. Домовилися, що після свят інвестори візьмуться за добудову.
Назву компанії-підрядника, яка безпосередньо будуватиме, оголосять після свят.
Нагадаємо, житловий комплекс «Золота підкова» почали зводити шість років тому. Наразі будинки зведені лише частково. В останні роки роботи на будові призупинилися. Від цього потерпають 60 рівненських сімей, які шість років тому вклали кошти в це житло.
Ксенія БОЙКО

write a comment

3 комментария

 1. Май 10, 21:48 #1 вадим

  всім привіт

  Reply to this comment
 2. Май 10, 21:49 #2 вадим

  і коли це щастя буде?

  Reply to this comment
 3. Май 11, 16:36 #3 Валєра

  Взули людей, а тепер тішать обіцянками. Брехуни всі!

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.