Після горілки потягнуло на любов

Май 06 15:42 2011

Інколи люди, яких нібито добре знаєш та довіряєш, роблять такі вчинки, яких від них зовсім не очікуєш. Таке трапилося в с.Ниви-Золочiвськi Демидівського району Рівненської області.
Олександр разом зі своєю 4-річною дочкою Ольгою вирушили у сусіднє село до своєї знайомої, аби допомогти їй по господарству. Проїжджаючи повз хату свого знайомого, 33-річного Романа, Олександр запропонував йому приєднатися до них. Аби в дорозі не сумувати, чоловіки прикупили горілки.
Але виявилося, що жінки, до якої вони їхали, нема вдома. Доки Олександр її шукав, підігрітий горілкою Роман запропонував малечі піти в сусідній покинутий будинок. Оскільки дівчинка дуже добре знала чоловіка, таке запрошення її не злякало.
Але через декілька хвилин батько почув плач доньки, яка кликала на допомогу. Олександр увірвався до будинку та застав ґвалтівника на гарячому. Побачивши батька дівчинки, Роман втік.
Чоловік забрав дитину і негайно відвіз її до лікарні, де після надання медичної допомоги потерпілу дівчинку відпустили додому.
В ході оперативних заходів працівники міліції затримали невдовзі затримали Романа. Нині він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання Млинівського райвідділу міліції, повідомили з ВЗГ УМВС України в Рівненській області.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.