Медпрацівники вийшли до людей

Май 06 14:59 2011

На площі біля органного залу напередодні Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця міська та обласна організації Товариства Червоного Хреста України організували своєрідний фінал місячника, який проводили з 4 квітня до 4 травня. Водночас вони надали можливість мешканцям Рівного безкоштовно поміряти тиск і зробити УЗД щитоподібної залози.

Як розповіла голова міської організації Світлана Богородицька, протягом місячника їхні активісти та волонтери з усіх шкіл міста збирали різноманітну допомогу для одиноких людей. А в цей день їхніми помічниками стали волонтери загальноосвітньої школи №6. Учні розповсюджували серед перехожих літературу про те, як надати першу допомогу в повсякденному житті під час надзвичайних ситуацій, як вберегтися від грипу, туберкульозу тощо. Восьмикласниця Ангеліна Новак була дуже комунікабельною з рівнянами. Дівчина щиро й доброзичливо роздавала їм літературу й водночас запрошувала пройти УЗД чи поміряти тиск.
А тим часом у холі органного залу працювала бригада пересувної діагностичної лабораторії під керівництвом Богдана Максютинського. Два лікарі УЗД досліджували щитоподібну залозу на апаратурі, наданій Міжнародною федерацією Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Охочих провести це дослідження було багато. За три години діагностики обстежили 138 мешканців, дали їм конкретні рекомендації. А щороку в області ця виїзна бригада, працюючи за чорнобильською програмою, обстежує понад 15 тисяч мешканців.
Рівняни дякували за можливість безкоштовно обстежитися, а ще за щирі поради з проблем свого здоров’я.
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.