Щоб підтримати таланти

Май 05 11:13 2011

Сьогодні в Рівненському палаці дітей і молоді стартує благодійний марафон-2011 «З вірою в майбутнє». Його заходи будуть спрямовані на соціальну, матеріальну, морально-психологічну підтримку трьох талановитих випускників палацу, трьох дітей-інвалідів з НВК «Особлива дитина», а також онкохворих дітей, які лікуються в обласній дитячій лікарні.

За 16 років існування марафону його учасниками стали понад 60 тисяч вихованців палацу.

Протягом одинадцяти днів травня позивні марафону лунатимуть на підтримку найдостойніших дітей, які своєю працею та відданістю власній мрії довели спроможність перемагати. Хто ці діти?
Учень екологічного центру ПДМ з 2006 року Андрій Нестеренко мріє отримати вищу освіту біолого-екологічного напряму, щоб зробити професійний внесок у збереження довкілля та сталий розвиток. Його вже знають як активіста різноманітних екологічних проектів та акцій, переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідного проектування та винахідництва.
Яна Семеренко – солістка зразкового ансамблю дитячої естрадної пісні «Вітамін» є неодноразовим лауреатом і дипломантом всеукраїнських і міжнародних фестивалів і конкурсів.
Випускниця ансамблю східного танцю «Орхідея» Катерина Тимчик і міжнародних та всеукраїнських змаганнях федерації сучасного танцю з 2008 року займала перше, друге, третє місця. Дівчина мріє створити власну школу східного танцю.
Що ж, нехай збуваються мрії всіх учасників марафону, заради яких він організований.
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.