Управління комунальною власністю здає в оренду нежитлове приміщення

Май 05 12:03 2011

Управління комунальною власністю здає в оренду нежитлове приміщення загальною площею 67,3 кв. м за адресою: вул. Є. Коновальця, 5.
У М О В И проведення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення на вул. Є. Коновальця,5: ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням, а саме: розміщення офісу; розміщення суб’єктів господарювання, що здійснюють побутове обслуговування населення, надають ритуальні послуги, проводять господарську діяльність з медичної практики, здійснюють діяльність у сфері права; інше використання нерухомого майна (без права розміщення закладів торгівлі, громадського харчування); розмір стартової орендної плати (за базовий місяць (квітень) становить 4672,28 грн (орендна ставка 20% – розміщені суб’єкти господарювання проводять господарську діяльність з медичної практики, здійснюють діяльність у сфері права); розмір стартової орендної плати (за базовий місяць (квітень) становить 3504,21 грн (орендна ставка 15% –розміщення офісу, інше використання нерухомого майна); розмір стартової орендної плати (за базовий місяць (квітень) становить 2102,52 грн (орендна ставка 9% – розміщення суб’єктів господарювання, що здійснюють побутове обслуговування населення, надають ритуальні послуги); ПДВ нараховується згідно з чинним законодавством; проведення благоустрою прилеглої до об’єкта території та її утримання в належному санітарному стані; дотримання вимог експлуатації об’єкта; відшкодування витрат на проведення незалежної оцінки об’єкта; створення безпечних та нешкідливих умов праці.
Для участі у конкурсі на розгляд комісії слід подати такі матеріали:
заяву про участь у конкурсі (зразок в орендодавця); проект договору оренди (зразок у орендодавця); зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта (зразок у орендодавця).
Відомості про учасника конкурсу: а) для учасників, які є юридичними особами: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; копії установчих документів; відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованості;
б) для учасників, які є фізичними особами: копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально оформлену довіреність, видану представникові фізичної особи; свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності (якщо орендоване майно буде використовуватись для здійснення підприємницької діяльності); декларацію про доходи.
Додаткові пропозиції до договору оренди – варіанти поліпшення орендованого майна. Конкурсні пропозиції приймаються по 20.05.11 за адресою: вул.Соборна,12-а, каб.211, тел.: 26-38-44, 22-24-96. Конкурс відбудеться 24 травня 2011 р. об 11.00 за адресою: вул.Соборна, 12-а.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.