Сюрприз №2 знайшов свого власника

Май 05 11:27 2011

Спасибі нашим читачам, які уважно читають газету і так само уважно роздивляються ілюстрації до неї. Адже, щоб розгадати останнє завдання, потрібно було пильно придивитися до ілюстрації статті «Діти Валентини Петрук» і сказати, хто є хто на сімейному фото. Справитись із цим завданням першою зуміла медсестра міської організації Товариства Червоного Хреста Світлана Юзвяк.
Вона не є постійним передплатником нашої газети, але час від часу її купує.
– Я відразу звернула увагу на дуже цікавий тематичний розворот «Народилися в сорочці» в цьому номері газети «7 днів». Адже тема батьків і дітей завжди найцікавіша для обговорення, тому мені сподобалось, що журналісти «7 днів» запропонували своїм читачам унікальну інформацію про те, якими ростуть діти у сім’ях відомих людей. Я прочитала всю газету дуже уважно, тому для мене не склало особливого труда розгадати загадку, сховану у фотоілюстрації. Хочу побажати газеті «7 днів» таких же цікавих публікацій і надалі. А ще мене цікавлять у газетах життєві історії, корисні поради, рецепти, – сказала пані Світлана.
А тепер про приз. Його запропонувала для читача-переможця конкурсу від газети наш постійний партнер – директор мережі салонів-магазинів «Ваша оптика» Наталія Куліковська. Вона сама минулої п’ятниці завітала до редакції, щоб вручити переможниці сюрприз – сертифікат на суму 100 гривень для придбання будь-якого товару в мережі «Ваша оптика».

Людмила МОШНЯГА

P.S. По секрету: такий самий приз чекає і на переможця наступного конкурсу від газети «7 днів». Отже, коли ви хочете отримати 100-гривневу знижку на будь-яке придбання у мережі «Ваша оптика», уважно слідкуйте за наступними випусками нашої газети.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.