Рівненський міськвиконком оголошує конкурс

Май 05 11:50 2011

Рівненський міськвиконком оголошує конкурс
на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління з питань надзвичайних ситуацій.

Вимоги до кандидатів: освіта вища, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менш як рік або в інших сферах управління не менш як 3 роки; досконале володіння державною мовою; володіння ПК (наявність кваліфікаційного документа).
Заяви на конкурс приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення. До заяви на конкурс додаються такі документи: особовий листок з обліку кадрів форма № П-2ДС; автобіографія; копія документа про освіту; ксерокопія трудової книжки; декларація за 2010 рік; копія паспорта;
копія військового квитка.
Звертатись за адресою: м.Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 405. Телефон для довідок 26-55-09 – відділ кадрів міськвиконкому.
Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про боротьбу з корупцією», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки управління.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.