Поляки практикувалися в дипломатії у нашій міській раді

Май 05 16:56 2011

Третього травня наше місто приймало незвичних гостей. До Рівного нагрянув дипломатичний десант на чолі з Генеральним консулом республіки Польща в Луцьку Томашем Яніком. А крім нього в нас побували консул з питань культури та освіти Кароліна Голуб’євська, представники польського МЗС та велика група практикантів з академії дипломатії Варшави.
«Треба добре знати своїх сусідів, – сказав Томаш Янік,окреслюючи мету візиту, – саме тому ці молоді люди, які нині проходять практику в консульстві в Луцьку, завітали до Рівного, яке також розташоване у моєму консульському окрузі».
Майбутні польські дипломати мали можливість дізнатися абсолютно все, що їх цікавило про наше місто, з перших рук. Адже на зустріч із ними цього вихідного дня прийшли міський голова Рівного Володимир Хомко, секретар міської ради Андрій Грещук та всі заступники мера – Олексій Хмилецький, Сергій Васильчук, Галина Кульчинська, Андрій Філін. Спектр питань, на які їм довелося відповідати, був дуже широким. Гості цікавились інвестиціями в економіку Рівного, нашими містами-побратимами, економікою, соціальними проблемами і культурними надбаннями, освітою, національними та релігійними питаннями.
На згадку про свій візит польські апліканти (по-нашому, практиканти) вручили міському голові Рівного Володимирові Хомку диски з музикою польського генія Фредеріка Шопена та подарункове видання «Історії польської дипломатії».
Людмила МОШНЯГА

На фото: Позуючи для колективного фото біля міської ради, польські гості старанно вимовляли українське слово «сир».

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.