Площі в Народному домі подорожчають, але не для всіх

Май 05 16:11 2011

Окремі політичні сили, які орендують приміщення в будівлі, що на вул. С. Петлюри, 1 у Рівному (Народний дім), тепер муситимуть платити за свої офіси більше. Міська рада в чотири рази збільшила орендну ставку для партій, які не увійшли до міської ради шостого скликання.
Політичні сили, що винаймають комунальні приміщення за вказаною адресою, сплачуватимуть за них орендну ставку в розмірі 1% (якщо площа приміщення не перевищує 200 квадратних метрів) та за умови, що ця сила отримала на виборах до міської ради 2010 року три і більше відсотків голосів виборців.
Інші парторганізації мають платити за оренду комунального майна 4% від вартості майна, визначеної шляхом незалежної оцінки.
Як стало відомо, нині в Народному домі орендують приміщення місцеві організації лише трьох партій: ВО «Батьківщина», УНП та Народного руху України. Дві останні не представлені в міській раді шостого скликання.
Міський голова Рівного Володимир Хомко так прокоментував це рішення сесії.
— Деякі партії, які свого часу мали лобі у владі, позахоплювали величезні приміщення, сотні квадратних метрів і платять за них копійки. Колись вони мали підтримку громадян, тепер же їх до міської ради не обрали. Але вони практично задарма використовують великі площі, здають їх в суборенду і з того живуть. Ми їх виселяти не збираємося, але хай платять нормальну ціну за орендовані площі. А ті партії, які увійшли до ради, матимуть преференції. Йдеться при цьому лише про Народний дім.
Ксенія БОЙКО

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.