Місто отримає водоканал

Май 05 11:20 2011

Рівнерада більшістю голосів підтримала передачу в міську комунальну власність Рівнеоблводоканалу. За це проголосували 37 із 46 депутатів, присутніх на черговій сесії міської ради минулого тижня.
Депутати погодили прийняття цілісного майнового комплексу обласного водопровідного підприємства. А також вирішили доручити міському голові Володимирові Хомку укласти угоди з Гощанською, Здолбунівської і Рівненською райрадами щодо передачі майна згаданого підприємства, яке розміщене на території цих рад, та збереження пільги на послуги з водопостачання мешканцям згаданих районів.
Після переходу водоканалу в міську власність підприємство буде реорганізоване і отримає нову назву – Рівневодоканал.
– Від передачі фінансово нічого не зміниться, – прокоментував рішення сесії міський голова Рівного Володимир Хомко. – Адже ні обласна, ні міська рада не зможуть дати кошти, щоб підприємство погасило свої борги, а лише на поповнення статутного фонду. Тобто на інфраструктуру: на зливову каналізацію, на мережі і так далі. Зміниться лише одна річ: міська рада з того часу, як прийме водоканал, впливатиме на все, що відбуватиметься на підприємстві. З огляду на те, що 90% послуг підприємство надає Рівному, так буде правильно. Щоправда, нині ми не на все впливаємо. Зокрема, тарифи тепер встановлюють у Києві.
Нагадаємо, перед Великоднем обласна рада погодила передачу обласного водопостачального підприємства у міську комунальну власність.
Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.