ЖКП «Сонячне» здає в оренду нежитлове приміщення

Май 05 11:45 2011

ЖКП «Сонячне» здає в оренду
нежитлове приміщення загальною площею 15,10 кв. м за адресою: вул. Макарова, 36.

УМОВИ проведення конкурсу на право укладення договору оренди:
ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням – побутове обслуговування населення (річна орендна плата – 9% від вартості об’єкта, визначеної експертним шляхом); дотримання вимог експлуатації об’єкта; відшкодування витрат, пов’язаних із виготовленням незалежної оцінки та розміщенням оголошення, здійснює переможець конкурсу; переможець конкурсу зобов’язується відремонтувати існуючий дитячий майданчик у дворі будинку; переможець конкурсу зобов’язується укласти з ЖКП «Сонячне» угоду про відшкодування витрат, пов’язаних з утриманням прибудинкової території та місць загального користування.
Для участі у конкурсі на розгляд комісії слід подати такі матеріали: заяву про участь у конкурсі (зразок в орендодавця), проект договору оренди (в якому відображаються зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу), зразок типового договору в орендодавця, зобов’язання (пропозиція) щодо використання об`єкта (зразок в орендодавця), додаткові пропозиції до договору оренди – варіанти поліпшення орендованого майна.
Відомості про учасника конкурсу: а) для учасників, які є юридичними особами: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; копії установчих документів; відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованості;
б) для учасників, які є фізичними особами: копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи; свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як субєєєкта підприємницької діяльності (якщо орендоване майно буде використовуватись для здійснення підприємницької діяльності); декларацію про доходи.
Проект договору оренди та зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта подаються в ЖКП «Сонячне» з написом: «На конкурс». Конкурсні пропозиції приймаються до 6 травня 2011 року за адресою: м.Рівне, вул. Вербова, 20, ЖКП «Сонячне» (ІІ поверх).
Засідання конкурсної комісії на право укладення договору оренди нежитлового приміщення буде проведене 11 травня 2011р. об 11.00 за адресою: м.Рівне, вул. Вербова, 20 (ІІ поверх) після закінчення терміну прийому заяв.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.