А навіщо це мені?

Май 05 15:18 2011

На цей раз співрозмовників для нашої традиційної рубрики «Голос народу» кореспонденти «7 днів» обирали дуже цілеспрямовано. Це були тільки молоді люди, які про минулу війну можуть знати лише з підручників історії та оповідей дорослих, але аж ніяк не з власного досвіду. Отже, нас зацікавило: а що молодь знає про ту війну. Щоб з’ясувати це, ми задали підліткам і молодим людям два простенькі питання: «Хто проти кого воював та на чиєму боці була перемога у минулій війні. Яких героїв Великої Вітчизняної ви знаєте?»
Андрій, 15 років:
— Я не пам’ятаю, хто з ким воював. І навіщо це мені?
Тарас, одинадцятикласник:
-Про війну я знаю не лише з уроків історії, але зі слів дідуся. Я пишаюся, що він був великим патріотом України й воював за її незалежність у лавах УПА, за що й постраждав від радянської влади. Його з сім’єю вивезли в Тюменську область у Сибір. Повернувшись з Сибіру, він сумлінно працював на благо українського народу і дуже радів, коли Україна здобула незалежність. Шкода, що дідусь рано пішов із життя, і я не все встигнув із ним обговорити.
Денис, учень 10 класу:
-У тій війні Україна воювала на боці Радянського Союзу. А перемогли американці. З героїв я знаю Сталіна і Жукова.
Валерій, 20 років:
-Воювали точно наші з німцями. Причому на боці німців були японці, а на нашому – американці й англійці. Німці війну програли. З героїв я знаю розвідника Ріхарда Зорге і… Штірліца.
Світлана, 16 років:
— По-моєму перемогла Америка. На її боці воювали також Німеччина, Англія і Франція. А українці програли. Я думаю, що росіяни також були на нашому боці. Наші герої – це Степан Бандера, Клим Савур, Роман Шухевич, Коновалець та Петлюра.
Таня, вчиться у сьомому класі:
-Мій дід був на війні. Мені здається, що це було десь у Росії. А більше нічого я не знаю.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.