Водопостачання по-рівненськи: місту – проблеми, області – гроші

Апрель 28 11:51 2011

Восени 2006 року сесія обласної Ради розглядала питання передачі облводоканалу у власність міської громади. Нагадаю, що Рівнерада двічі приймала звернення з цього приводу, оскільки 93 відсотки споживачів води, а відповідно й кредиторів водоканалу – мешканці обласного центру.
Тоді голосування не дало результату – не вистачило кількох голосів. Ця дивна ситуація тягнеться й досі: керує водоканалом область, а місто, міський голова відповідають перед споживачами за аварії, перебої з водопостачанням, реагують на скарги мешканців, хоча напряму вплинути на виробничий процес, управління підприємством, навести на ньому порядок не можуть. Ще й міські споживачі, оплачуючи за використану воду і водовідведення , кредитують водоканал. Виходить як у тій казочці: „Мені вершки пшениці, а тобі – корінці. В нашому випадку місту – проблеми, області – гроші.
Наш міський голова має зробити все, щоб, як кажуть, «і кози були цілі і вовки ситі». Якщо немає надії на добру волю облради, пропоную провести нараду обласних обранців разом із громадськістю. Коли станеться, що знову не проголосують, то нехай їдуть жити, наприклад, у Дубровицю і там п’ють свою обласну водичку.
Василь ЦИНКО, голова центру соціальних ініціатив «Громадська варта»

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.