Рівному пропонують водоканал

Апрель 27 10:13 2011

фото: ogo.ua

Передати в комунальну власність Рівного обласне водопостачальне підприємство пропонують депутати обласної ради. Відповідне рішення вони ухвалили минулого тижня на своїй сесії. Щоправда, обласному центру готові передати не все.
У рішенні, ухваленому обласною радою, йдеться про те, що місто Рівне може отримати в комунальну власність цілісний майновий комплекс водоканалу за винятком майна, що знаходиться за межами обласного центру. Його передадуть місту лише в господарське управління. Міська влада має укласти відповідні угоди з радами тих районів, де знаходяться свердловини, водогони і мережі (Гощанський, Здолбунівський, Рівненський), а також забезпечити мешканцям цих районів збереження пільг на водопостачання.
Щоб рішення обласної ради почало втілюватися в життя, відповідну ухвалу має прийняти зробити й Рівненська міська рада. Тобто міські депутати мають підтвердити, що готові прийняти водопостачальне підприємство, яке нині має мільйонні борги, саме на таких умовах, на яких запропонували обласні колеги.
Якщо Рівнерада не матиме заперечень чи доповнень, то після укладення відповідних угод із районними радами буде створена спільна спеціальна комісія з приймання-передачі «Рівнеоблводоканалу». Після завершення всіх формальностей водопостачальне підприємство знову може стати міським. Нагадаємо, кілька років тому питання передачі водоканалу місту вже порушувалося, було навіть ухвалене попереднє рішення обласної ради. Однак остаточно передача так і не відбулася.
Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.