На Рівненщині за місяць висадили мільйони нових дерев

Апрель 26 09:37 2011

На Рівненщині підсумували акцію Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу в твоїх руках». Акція тривала із 21 березня до 17 квітня. Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.
За час її проведення на Рівненщині за участі громадських організацій, школярів, дітей та молоді, представників ЗМІ посадили 2142 гектари лісу, використавши для цього понад 20 мільйонів штук садивного матеріалу. До роботи з посадки лісу лісгоспи Рівненщини залучали всіх охочих, відтак в акції взяли участь 167 шкіл області, 3612 школярів, 736 представників громадських організацій, 264 представники місцевої влади, 71 працівників ЗМІ.
Загалом цьогоріч навесні лісівники Рівненщини висадили лісові культури на землях державного лісового фонду на площі 3052 га, в тому числі посадили 59 га нових лісів, провели заходи зі сприяння природному поновленню на площі 1069 га, посіяли 37,3 га лісових розсадників, висадили в шкільні відділення 150 тис. стандартних деревно-чагарникових порід, виконали інші заходи.
Голова мета названої акції – виховання у молоді шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередня участь шкільної молоді у створенні нових лісів, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.