У Рівному відбудеться військовий парад

Апрель 19 10:21 2011

5 травня у Рівному відбудеться військовий парад. Він буде присвячений 70-річчю створення 13-ї загальновійськової армії, правонаступником якої став 13-й армійський корпус Сухопутних військ Збройних Сил України, який нині дислокується в Рівному.
Про це повідомив 18 квітня представник Західного регіонального медіа-центру Міноборони Михайло Гриневич, передає ЗІК.
Ініціаторами параду стали командування армійського корпусу та рада ветеранів 13-ї загальновійськової армії.
Наразі у Рівному, на базі окремого полку зв’язку, проводяться спільні репетиції військових духових оркестрів, які прибули із Тернополя, Чернівців, Дрогобича, Володимир-Волинського та Яворова. Військові музики виступатимуть у Рівненському музично-драматичному театрі та міському парку культури та відпочинку. Вони також здійснюватимуть музичний супровід урочистої ходи військовослужбовців армійського корпусу та демонстрації військової техніки. Всього в урочистому проходженні візьмуть участь 12 парадних розрахунків із 700 військовослужбовців і більше 20 одиниць основних зразків військової техніки й озброєння із військових частин, що входять до складу армійського корпусу та дислокуються на теренах 6 областей Західної України.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.