Птахівників попросили не піднімати ціну на яйця

Апрель 18 16:45 2011

Антимонопольний комітет України зобов’язав 40 найбільших птахофабрик утриматися від встановлення економічно необґрунтованих оптово-відпускних цін на курячі яйця у період Великодніх свят. Про це йдеться на урядовому порталі http://www.kmu.gov.ua/
Серед підприємств, яким висунуто вимогу не підвищувати ціну на яйця є й підприємство з Рівненщини ТОВ «Птахофабрика «Крупець».
— У зв’язку з підвищеним попитом на курячі яйця у період Великодніх свят необхідно забезпечити стабільну цінову ситуацію на цьому ринку, – наголосила заступник голови АМКУ Олена Чернелевська. — З відповідними вимогами Антимонопольний комітет звернувся до найбільших птахофабрик. Ми сподіваємося, що учасники ринку курячих яєць усвідомлюють свою соціальну відповідальність перед громадянами та виконають висунуті Комітетом зобов’язання, а також безумовно дотримуватимуться вимог конкуренційного законодавства у подальшій діяльності.
У третій декаді березня цього року вартість курячих яєць у переважній більшості регіонів України зросла. За поясненнями виробників, на це вплинуло збільшення витрат на комбікорм для годування птиці.
Проте, як встановив АМКУ у січні – березні цього року середні ціни на фуражне зерно, соняшниковий і соєвий шроти, готові комбікорми для птиці суттєво не змінювалися.Отже, для значного підвищення учасниками ринку оптово-відпускних цін на курячі яйця протягом вказаного періоду не було економічно обґрунтованих підстав.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.