Мешканцям Рівненщини у 2011 році виплатили 8,8 мільйонів гривень заборгованої зарплати

Апрель 18 14:08 2011

У 2011 році заборгованість із виплати заробітної плати в Рівненській області зменшилась і становить 3,1 мільйона гривень. З метою стягнення цієї заборгованості прокурори вносять акти прокурорського реагування, вживають кримінальні та цивільно-правові заходи.
Приміром, прокурор м.Рівне порушив кримінальну справу стосовно керівника дочірнього підприємства «Ліфтсервіс» МПП «Леда», який умисно не виплатив за січень-грудень 2010 року заробітну плату працівникам в розмірі 390 тисяч гривень. У цій справі триває слідство.
На виконання припису прокуратури області директор РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» погасив заборгованість із виплати заробітної плати працівникам в розмірі 1,5 мільйона гривень.
У ході перевірок органи прокуратури виявили непоодинокі факти виплати заробітних плат «у конвертах». Їх виявили у Гощанському, Дубенському, Острозькому, Березнівському, Корецькому, Радивилівському районах і місті Рівне.
У 2011 році завдяки втручанню органів прокуратури Рівненщини працівникам підприємств, установ, організацій області виплачено 8,8 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати. За допущені порушення законодавства про оплату праці до різних видів відповідальності притягнуто 27 посадових осіб. За фактами умисної безпідставної невиплати заробітної плати та інших грубих порушень законодавства про працю міськрайпрокурори області порушили 14 кримінальних справ.
Про це повідомила начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Олена Ефіменко.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.