Ірванець презентує в Рівному свій «Сатирикон-XXI»

Апрель 14 16:42 2011

Вiдомий український поет, прозаїк, перекладач, Олександр Ірванець вирушає в тур містами України. 15 квітня він побуває в Рівному.
У Рівному презентація відбудеться о 15 годині в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (площа Короленка, 6).
Тур організовано видавництвом „Фоліо” на підтримку нової книги письменника «Сатирикон-XXI», яку було видано до його 50-річного ювілею.
Окрім виданих раніше романів, оповідань та віршів автора, до книжки увійшли і нові твори: поема «Білорусь» та оповідання «Play the game». «Сатирикон-XXI» став своєрідним підсумком трьох десятиліть творчої діяльності автора.
У рамках туру автор відвідає 10 міст України: Житомир, Вінницю, Луцьк, Тернопіль, Луганськ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Рівне, Київ. Під час зустрічей усі охочі зможуть поспілкуватися з письменником, почути у його прочитанні вірші та уривки з нової книги, і, звісно ж, отримати автограф.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.