Рівненські підприємці пікетували пенсійний фонд

Апрель 14 14:28 2011

Символічну останню сорочку відправили підприємці міста Азарову й Кабміну під час пікетування управління Пенсійного фонду України в Рівному.

Незважаючи на холод і дощ підприємці Рівного у п’ятницю зранку дружно пікетували приміщення Пенсійного фонду. Координували цю акцію член міжнародного комітету захисту прав людини й профспілкового руху Андрій Друзенко та керівники профспілкових організацій підприємців ринків, які вже об’єднуються в єдиний рух на захист своїх прав. Ще до початку пікетування вони щиро розповідали про своє невдоволення діями влади.

– Найголовніша наша вимога, – заявив Андрій Друзенко, – добитися від Пенсійного фонду України скасування доплати за минулі роки за статтями, які вже нині не діють. Адже трапляється, що за це навіть накладають арешт на майно підприємців без судового рішення. Треба визначити таку норму плати в Пенсійний фонд, щоб підприємцям вона була посильна, а не просто обдирати їх. Адже хто сьогодні стоїть на ринку, доходів немає, бо в людей безгрошів’я, їм нема за що купувати речі.
– З нас вимагають по повній програмі, – обурювались підприємці, – а ось виплати дітям війни Пенсійний фонд не проводить так, як прописано в законодавстві.
– Ми не довіряємо «Ощадбанку» й боремося за те, щоб наші рахунки були в Держказначействі, – підтримала розмову голова профспілки «Ярмарок» Алла Дорошева. – Не повинно бути й два рахунки в Пенсійного фонду. Створений торік згідно із законом №1058 Пенсійний фонд «Орган» – це своєрідна кредитна спілка, а не державний орган. Ми хочемо платити внески державі, щоб потім від неї отримати гідну пенсію.
До пікетувальників вийшов начальник управління Пенсійного фонду в м. Рівне Микола Німчук.
– Ми вас почули, – сказав він. – Ваші вимоги поважаємо, передайте їх нам, і ми поінформуємо вищі органи влади. Стосовно виплат дітям війни, то вони йдуть із державного бюджету, але через Пенсійний фонд.
Микола Німчук залишив пікетувальників, а вони ще довго разом із представниками опозиційних політичних партій і депутатів міської та обласної рад говорили про проблеми підприємців, закликали їх згуртовуватися у профспілки, визначали методи боротьби за свої права, щоб влада не знищила малий бізнес. Основним винуватцем всього вони бачать нинішній уряд, тому й вимагали його відставки. Як заявив Андрій Друзенко, підприємці принесли на мітинг кожен свою останню сорочку (сорочки були розвішані на мотузці між деревами), щоб передати панові Азарову через облдержадміністрацію й вислати поштою. Він також підкреслив, що пікетування управління Пенсійного фонду в м. Рівне – це лише початок відстоювання прав підприємців.
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.