До Дня Перемоги ветерани отримають грошову допомогу

Апрель 13 15:21 2011

Напередодні Дня Перемоги ветерани отримають традиційні виплати. Усього в Рівному таку грошову допомогу отримають 8403 особи. Кошти планують витратити до 5 травня через поштові відділення чи установи банків. Про це розповіла начальник відділу виплати управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому Лариса ДУБИНА.
Громадянам, які належать до кількох категорій, виплачується одна допомога в більшому розмірі.
Виплати ветеранам війни, які брали участь у бойових діях, становитимуть: інвалідам першої групи – 1000 гривень, другої – 900, третьої – 800.
Учасникам бойових дій і колишнім неповнолітнім в’язням концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків – 630 гривень.
Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 1000 гривень.
Членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих інвалідів Великої Вітчизняної війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге – 320 гривень.
Учасникам війни та колишнім в’язням концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 120 гривень.
Іншим ветеранам війни з числа осіб, які брали участь у воєнних конфліктах на території інших держав у період до і після Великої Вітчизняної війни: інвалідам війни першої групи – 730 гривень, другої – 580, третьої – 510.
Учасникам бойових дій – 460 гривень. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 730 гривень.
Членам сімей і дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге, – 245 гривень.
Учасникам війни із числа працівників, які на контрактній основі направлялися на роботу в держави, де велись бойові дії, та дружинам (чоловікам), які працювали за наймом у таких державах, — 100 гривень.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.